Hírek, események

Együtt szépítjük városunkat

Városunk, Székesfehérvár, dinamikusan fejlődik és szépül. Egyre másra kerülnek felújításra épített értékeink. Ez dicséri városvezetésünket, mert törődnek városunk történelmi nevezetességeivel, és azzal, hogy a fehérváriak és az idelátogatók szívesen töltsenek időt a megszépült környezetben.

 

Mit teszünk mi hozzá a városszépítő törekvésekhez?

A látható városszépítés, a láthatatlan, földalatti közművek felújításával kezdődik, amihez lassan 25 éve adunk tartós műszaki megoldásokat. Ami pedig a közművek látható részét illeti, például a csatornafedlapokat, hosszú élettartamú és SZÉP kivitelű megoldásokat biztosítunk.

 

Hol láthatóak ezek?

Már nagyon sok helyen. Amikre pedig a legbüszkébbek vagyunk, azok a nemrégiben átadott, felújított Országzászló téren láthatóak. A városi címerrel ellátott KASI fedlapok nagyon jól illenek a történelmi barangolásra hívó, ízléses, megpihenést kínáló környezetbe. A címerezést cégünk ajándékozta a városnak!

 

Csatornalefedéssel kapcsolatos termékeinket IDE kattintva tekintheti meg.